אהוד אמיתי:

"גדי הקוסם עזר לי להגיע אל קו הסיום והיום במקום השני ללא כאבים והכל ב15 דק' של טיפול וסרט אחד ירוק. גדי, אלפי תודות!"

שביט כוכבי:

"אפיק ישראל ... 
שלושה ימים של טרוף בשטח, יום שני ושלישי סיימנו אני והזוג שלי במקום השני בקטגוריית מאסטרס ..
יכול לזקוף את היכולת שלי לעמוד בעומס שהיה לזכותו של גדי הפיזיוטרפיסת שטיפל ברגל ימין בלחיצות קסם שגרמו לרגל ולברך לא לסבול..
והכל באהבה למקצוע ולעזרה לספורטאי במצוקה ללא תמורה."

עידית שוב:

"צוות קיה אפיק ישראל מודה לניר אשר התנדב בקיה אפיק ישראל 2014 ועזר לרוכבים להשלים את האתגר!"

ניר ישראלי:

"גדי טנא פיזיותרפיסט האפיק כל הכבוד ותודה על טיפול מקצועי מהיר ויעיל כולל חישמול שעבד מצויין"

יעל אשמן:

"גדי הוא ללא ספק קוסם. כי אחרת אין לי הסבר איך נכנסים אליו עם פרצוף חמוץ,מגבלה וכאב ויוצאים מהצד השני... והמוזיקה ..השיחה..החיבוק הנדיב..הסבלנות (כידוע אנשים עם כאב, לא עסק קל ). מומלץ ".

אורן לבנון:

"הגעתי לגדי אחרי דלקות בשתיי הידיים מנגינה בגיטרה. בעזרת ידי קסם ומקצועיות אמיתית, גדי וניר טיפלו בי ונתנו לי כלים יום יומיים לשימור ושיפור המצב. הערכתי האמיתית והכנה מכל הלב, המון תודה !"

אין כמו שנה חדשה בשביל לחלק קומפלימנטים (למי שמגיע ;-))
לפני כ 8 שנים הגעתי אל גדי דרך חבר עם רצועה קרועה, נזק למיניסקוס ולפני ניתוח, מפאת מקצועי ואורח חיי אני חייב להשאר "על הרגליים" ומתוך מצוקה גדולה הגעתי אל גדי. היום, 7 שנים אחרי שלמדתי לאורך שנה איך עושים סקווט על כרית מתנפחת בעמידה על רגל אחת, עולים ויורדים מדרגות עם דופק 180 ועוד כמה עינויים שדווקא נהנתי מהם, אני חי בהרים, עדיין בלי ניתוח ובלי צולבת, עולה ויורד כמעט כל יום 1500 מטר גובה, מטפס, עושה סקי ורוכב על אופניים- בלי כאבים, בלי נפיחות ובלי מוגבלות בתנועה. לא מאמינים- בדקו כאן www.harim-mountains.com לייק ענק לגדי ולצוות. טל